Vaizdo stebėjimo sistemos

Pirmąją vaizdo stebėjimo kamerą 1942 metais įrengė kompanija „Siemens“ Vokietijoje. Tai nebuvo komercinė kamera. Pirmoji komercinė kamera buvo išleista į rinką 1949-iais Jungtinėse Amerikos Valstijose.  Per daugiau nei 70 metų ši technologija radikaliai pasikeitė ir dabar yra siūlomas labai platus galimybių spektras. Dar visai neseniai analoginės kameros buvo montuojamos visuose objektuose, o šiuo metu darosi sudėtinga net įsigyti jų. Kaip ir daugumoje sričių, taip ir vaizdo stebėjimo technologijose įsigalėjo IP technologijos. 

Vaizdo stebėjimo sistemos padeda nuotoliniu būdu stebėti dideles teritorijas arba daug teritorijų vienu metu. Juk yra sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti nei 10 kartų išgirsti, todėl vaizdo stebėjimo sistemos turi pranašumų prieš apsaugines signalizacijas. Apsauginės signalizacijos tik identifikuoja grėsmę konkrečioje vietoje, bet mes nematome, kas būtent įvyko. Naudojant vaizdo stebėjimo sistemas galima matyti, kas vyksta konkrečioje vietoje. 

Kokios būna kameros? 

Kameros būna įvairių rūšių ir yra pritaikytos konkretiems tikslams. Viskas labai priklauso nuo to, ką mes norime stebėti ir kokio siekiame rezultato. Jeigu norime tiesiog matyti, ar kažkas yra objekte, tada naudojame paprastas, nespalvotas kameras. Biuruose, parduotuvėse labiausiai tinka 360 laipsnių kameros, miestams stebėti reikalingos kameros su dideliu optiniu artinimu ir didele raiška. Jeigu reikia nuskaityti automobilių numerius ir sujungti su pakeliamųjų vartų sistemomis, yra naudojamos vienokios kameros ir visai kitokios – jei norite skaičiuoti žmonių srautus. Kamerų tikrai turi daug galimybių ir viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir biudžeto. 

Siūlome pasinaudoti mūsų specialistų konsultacijomis ir pagalba. Mūsų teikiamos paslaugos:

  • situacijos, objekto apžiūra ir įvertinimas,
  • tinkamo vaizdo sprendimo parinkimas,
  • vaizdo sistemos diegimas ir instaliacija,
  • duomenų saugojimo sprendimo parengimas ir instaliacija,
  • vaizdo stebėjimo sistemos prijungimas prie apsaugos pulto,
  • vaizdo stebėjimo sistemos prijungimas prie kitų sistemų: apsaugos signalizacijos, perimetro signalizacijos, priešgaisrinės signalizacijos,
  • vaizdo stebėjimo sistemos priežiūra.

Mūsų sertifikatai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys