Vaizdo sienos

Jeigu Jums neužtenka standartinio dydžio ekranų ir norite patraukti aplinkinių dėmesį ar norite vienu metu pateikti didelį kiekį informacijos – šis sprendimas Jums. Vaizdo sieną sudaro vaizdo ekranai, kurių skaičius gali būti neribotas. Per vaizdo sieną gali būti rodomas vienas didelis vaizdas arba daug atskirų vaizdų.


Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis vaizdo sieną?

Kaip ir visada viskas priklauso nuo to, kokiu tikslu planuojate naudoti vaizdo sieną. Galima naudoti specialiuosius ekranus, skirtus vaizdo sienoms, arba galima rinktis paprastus ekranus. Paprasti ekranai nuo vaizdo sienų ekranų skiriasi tuo, kad vaizdo sienų ekranai turi labai plonas kraštines ir taip yra sudaromas vientiso vaizdo įspūdis. Kuo plonesnė kraštinė, tuo vientisesnis vaizdas. Žinoma, tokie ekranai yra brangūs. Vaizdo sienos ekranai turi specialią „Daisy Chain“ jungtį, kurios pagalba ekranai susijungia tarpusavyje ir Jums reikalingas tik vaizdo kabelis, kad galėtumėte prisijungti prie vaizdo sienos per kompiuterį – tada kompiuteris atpažįsta kaip vieną atskirą ekraną. Norint vaizdą vaizdo sienoje valdyti ne standartiškai, o dalinant į atskiras dalis ar atliekant kitus veiksmus, reikia specialių vaizdo sienų procesorių, specialios vaizdo plokštės ir programinės įrangos. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Labai svarbu atkreipti dėmesį į vaizdo sienos laikiklius. Labai svarbu parinkti tinkamą sprendimą, kad būtų patogu prieiti prie vaizdo sienos ekranų nugarinės dalies ir juos tvarkyti, prižiūrėti, pakeisti.

 
Mūsų siūlomas sprendimas

vaizdo sienos

Kaip ir „Digital Signage“ sprendimuose, taip ir vaizdo sienoms mes naudojame zero klientus. Šis sprendimas yra daug kartų pigesnis nei standartiniai vaizdo sienų sprendimai ir niekuo nėra prastesnis vertinant funkcionalumą. Taip pat yra žymiai paprasčiau instaliuojamas ir daug paprasčiau administruojamas. Mūsų sprendimas puikiai tinka reklaminėms vaizdo sienoms bei monitoringo kambariams. 

Kaip veikia Monitors Anywhere vaizdo siena

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys