Interaktyvi žaidimų aikštelė Lü

Kas yra interaktyvi žaidimų aikštelė Lü?

Unikali priemonė, kuri apjungia aktyvų sportą ir mokymąsį. Šis sprendimas sudarytas iš šviesų, projekcinės sistemos, garso, kompiuterio, specialios kameros, programinės įrangos ir kamuolių. Su šiuo sprendimu, jūs galite žaisti estafetes, kurti naujas sporto šakas, mokytis matematikos ir net žiūrėti filmus. Kiekvienas Jūsų teisingas atsakymas, laimėtas taškas bus apdovanotas garso ir šviesų pasveikinimu.

Praturtinkite savo erdvę

Žinome, kad daugeliui mūsų klientų ypač aktualus patalpų panaudojimo klausimas.  

Investavimas į Lü sistemą – didžiulis patalpų vertės pakėlimas, nes patalpas galima lengvai transformuoti ir naudoti įvairiausiems tikslams. Suinstaliuota visa sistema ne tik leidžia žaisti įvairiausius kvapą gniaužiančius žaidimus, bet ir išdėstyti komponentus taip, kad patalpos būtų pritaikytos patiems įvairiausiems tikslams. Apšvietimo sistema patobulins disko vakarėlį ar sukurs  malonią kokteilinę aplinką, projektorius galima naudoti filmų ar internetinio turinio demonstravimui ar net kaip didžiulius interaktyvius laikmačius.

Kaip veikia Lü?

Lü - išmani erdvė, realiu laiku reaguojanti į žmonių, esančių joje, elgesį ir sąveiką.

Naudojant informaciją, gaunamą iš ant lubų pakabintų 3D kamerų, valdomi žaidimai ir kiti įrankiai, matomi projekcijose ant sienos. Taip pat integruojami  sinchronizuoti garso ir vaizdo efektai, taip sukuriant didelį įsitraukimą realiu laiku.

Lü yra dviejų konfigūracijų – ÜNO ir DÜO. ÜNO yra viena interaktyvi siena, DÜO – tai dviejų susietų ÜNO, esančių viena prieš kitą, kombinacija, ženkliai padidinanti žaidimų erdvę.

Savybės

Moderniausia audiovizualinė sistema

Kiekviena ÜNO konfigūracija sudaryta iš trijų skirtingų prie lubų tvirtinamų modulių.

Didelio masto projekcinė sistema

5500 liumenų WXGA projektorius apsauginiame dėkle, tvirtinamas prie lubų 5.5m aukštyje

Interaktyvi apšvietimo ir garso sistema

Apšvietimo modulį sudaro 6x200w LED PAR prožektoriai, skirti bendram ploto apšvietimui ir pagrindinėms spalvoms ir 2 robotizuoti šviestuvai ypatingiems apšvietimo efektams bei galinga 2000w garso sistema.

3D kamera ir apdorojimas realiu laiku

Kamuolio trajektorijos aptikimas ant sienos realiu laiku  tampa įmanomu mūsų 3D kamerų sistemos dėka. Užtenka pritvirtinti šią kamerą prie lubų, ir įvyksta stebuklas!Nereikia jokio technologinio sienos pritaikymo.

Lengva, lanksti ir greita instaliacija

Mūsų sistema siunčiama iš Kanados iš anksto surinkta, instaliavimą atlieka vietiniai specialistai, per keletą valandų pilnai paruošiantys sistemą naudojimui.

Sporto salei pritaikyti žaidimai  

Sistema pristatoma su visais įmanomais pirkimo momentu žaidimais ir galimybe naudoti visus per sekančius 12 mėnesių po sumontavimo išleidžiamus žaidimus. Šiuos žaidimus galima rasti tinklapyje www.play-lu.com/games

Belaidžio mikrofono rinkinys

Tokioje didelėje erdvėje su galinga garso sistema ir išties įsijautusiais vaikais situacijos suvaldymui mokytojui/organizatoriui gali prireikti supergalių. Todėl siūlome pasirenkamą belaidžio mikrofono, sujungto su pagrindine sistema, rinkinį.

APIE LÜ

Lü  - Kanados gamintojo SAGA produktas. SAGA – tai nuostabi vieta, kurioje daugiadisciplininė tarptautinė komanda kuria naujos kartos įtraukiančias patirtis, skirtas kultūrinėms, mokymosi ar viešosioms erdvėms.

www.play-lu.com

Pagrindinė informacija apie produktą

Kiekviena ÜNO konfigūracija sudaryta iš 3 iš anksto surinktų modulių, tvirtinamų  prie lubų: KAMEROS/VAIZDO IR GARSO/PROJEKTORIAUS.

Žaidimų aikštelės dydžiai ir specifikacijos

Interaktyvus ekranas  

Maksimalus dydis: 6.1m ilgio x 3. 35m aukščio

Paviršius turi būti lygus, kietas, šviesus.

Žaidimų aikštelė

Prieš interaktyvųjį ekraną

Rekomenduojamas dydis: 9.15m ilgio x 9.15m pločio

Minimalus lubų aukštis: 4.27m

Maksimalus lubų aukštis: 8.54m

Tam, kad žaidimas būtų kuo realesnis, įprastas ašvietimas turi būti kontroliuojamas.  Kai mūsų sistema įjungta, pagrindinės šviesos išjungiamos, o per langus neturėtų patekti dienos šviesa.

Instaliacija

Mes pasirūpinsime visos įrangos instaliavimu.

Pristatyta ÜNO įranga dažniausiai instaliuojama per mažiau nei 8 valandas; DÜO  - per 8-16 valandų. Vietinė sertifikuota įmonė atlieka instaliavimo darbus pagal taikomus standartus ir reglamentą.

Interaktyvi žaidimų aikštelė LU

Gamintojai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys