Virtualizacija

Vcloudpoint zero klientas tai sprendimas, kuris kartu su vMatrix programine įranga įgalina naują ir inovatyvų stacionarių kompiuterių panaudojimą mokyklose ir versle.  

Išplėskite vieną kompiuterį iki 99 darbo vietų

Vcloudpoint zero klientas yra terminalas, kuris per tinklą geba prisijungti prie centrinio kompiuterio(serverio) ir naudotis jo resursais. Priklausomai nuo serverio galingumo gali prisijungti iki 99 terminalų. Vartotojui atrodo, kad jis dirba prie normalaus, standartinio stacionaraus kompiuterio.

Tai yra ne tik kompiuterio terminalas.

Tai yra naujas būdas kaip naudoti stacionarų kompiuterį.

Vcloudpoint zero klientas kartais dar vadinamas ultra plonas klientas, nes jis neturi jokių judančių dalių, kietojo disko ir visus procesus leidžia iš centrinio serverio. Tokiu būdu visos programos yra surašomos į serverį. Programą užtenka įrašyti vieną kartą, o naudotojų gali būti tiek, kiek terminalų. Tai ne tik taupo programų įsigijimo kaštus, bet ir supaprastina priežiūra, nes vietoj n kompiuterių Jums prižiūrėti reikia tik vieną.

Pakeitus standartinius kompiuterius į virtualizacijos sprendimą sutaupysite:

 • Iki 30% įsigijimo kaštų
 • Iki 90 % elektros energijos kaštų
 • Iki 90 % priežiūros kaštų
 • Iki 50% ateities atnaujinimų kaštų
Kaip tai veikia?

Vcloudpoint terminalas turi tinklo, USB, vaizdo bei mikrofono ir garso jungtis. Tinklo pagalba jis prisijungia prie centrinio serverio ir naudojasi jo resursais. Darbo vietoje prie terminalo yra prijungiama klaviatūra, pelė ir monitorius. Esant reikalui galima prijungti ausines/kolonėles ir mikorofoną, taip pat palaiko labai daug periferinių įrenginių (spausdintuvas, skeneris ir t.t.). Vartotojui atrodo, kad jis dirba prie standartinio kompiuterio nors ištikrųjų jis naudojasi centrinio serverio resurasais, ten saugo duomenis.

vMatrix programinė valdymo įranga

Su šios programinės įrangos pagalba administratorius ir mokytojas gali valdyti, stebėti ir administruoti nutolusias darbo vietas:

 • Gali stebėti nutolusios darbo vietos vaizdą realiu laiku
 • Gali kurti ir valdyti vartotojų prisijungimus, slaptažodžius
 • Galima transliuoti centrinio kompiuterio vaizdą į visus arba pasirinktus terminalus ir atvirkščiai
 • Galima kurti teises, kur terminalo vartotojai gali saugoti duomenis ir prie kurių duomenų prieiti
 • Galima uždrausti programas, puslapius.
 • Galima perimti terminalo valdymą
 • Galima užrakinti vieną programą, kad nebūtų galima atsiversti kitų.

Terminalo techninės charakteristikos

Palaiko FULL HD vaizdą (30fps)

Aukštos kokybės garsas (16 bits)

Platus periferinių įrenginių palaikymas per USB

Šis sprendims yra susijęs su Kompiuterinio ir telekomunikacinio  tinklo projektavimas ir statyba, Interaktyvios lentos, interktyvūs ekranai, projektoriai, office 365 mokymai

Produktai

Turite klausimų?

Pavyzdžiui: Vilniaus, UAB Pavyzdys