Interaktyvūs ekranai

Kas yra interaktyvūs ekranai?

Interaktyvus ekranas yra įvesties ir išvesties įrenginys vienu metu. Tai didelis televizorius į kurį integruota interaktyvumo funkciją, tai reiškia, kad savo kompiuterį galite valdyti ekrano paviršiumi ir tuo pačiu matyti vaizdą.

Interaktyvūs ekranai šiuo metu yra neatsiejama mokymo priemonė. Dar prieš 10 metų neatsiejama priemonė buvo kreidinė lenta, po to sekė projektoriai, tada interaktyvi lenta, o dabar interaktyvūs ekranai. Interaktyvūs ekranai turi daug pranašumų prieš buvusias technologijas: ilgesnis tarnavimo laikas, ryškiau šviečia, patogiau naudoti. Tokiu būdu užtikrinama kokybiškesnė pamoka ir geresni mokymosi rezultatai. Mūsų kompanija atstovauja i3-Technologies gamintoją iš Belgijos, kuriai šiais metais sueina net 50 metų. Šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai platų pasirinkimą ir todėl tikrai nėra lengviau. Pateikiame argumentus ir privalumus, kodėl verta rinktis i3-Technologies interaktyvius ekranus savo klasei: 

8 metų garantija! I3-technologies užtikrina savo produktų kokybę ir dėl šios priežasties vienintelis gamintojas, kuris suteikia 8 metų garantiją švietimo įstaigoms. Tai taps ilgalaike ir saugia investicija savo mokyklai. 

Bevielis vaizdo perdavimas.  Į visus E serijos interaktyvius ekranus yra integruota bevielio perdavimo funkcija. Visiškai nesvarbu, ar turite Android ar Apple planšetę, Windows 10 ar MAC kompiuterį, savo įrenginio vaizdą galėsite perduoti be jokių laidų. 

Baltos lentos funkcija. Tai puiki ir nepakeičiama funkcija mokytojui, kai reikia greitai pabraižyti dėstomo dalyko esmę, formulę, grafiką ar kitą informaciją - vieno mygtuko paspaudimo įsijunkite baltos lentos funkciją ir pieškite rašikliu ar ranka kaip ant baltos lentos. Informaciją galėsite pasidalinti el. paštu iškart. Visa informacija labai patogiai saugoma ir administruojama, todėl bet kada kitu laiku galėsite grįžti į konkrečią pamoką.

4K raiška. Visi i3-technologies  interaktyvūs ekranai turi 4K raišką. Jau greitai visas turinys bus 4K raiškos, todėl tai ne tik investicija į ateitį, bet ir būtinybė. 

Išmanūs rašikliai. Unikalios technologijos rašikliai raudonos ir mėlynos spalvos, kurie gali būti laikomi bet kurioje vietoje (ekrano lentynėleje, ant stalo, stalčiuje) ir naudojant juos, bus rašoma ta spalva, kuria spalva yra pažymėtas rašiklis. Rašikliai neturi jokių baterijų, yra lengvi ir intuityvūs. 

Programinė įranga i3learnhub ir mokymai. Kartu su ekranu gaunate i3learnhub programinės įrangos licenciją ir mokymus, kaip naudoti ugdymo procese. Ši programa tapo šių metų laurete tarptautinėje švietimo parodoje BETT tarp geriausių interaktyvių mokymosi programų. 

i3-technologies gamina šių dydžių interaktyvius ekranus: 55", 65" ,75" ir 86". Visi ekranai yra su integruotu android kompiuteriu, 20 lietimų technologija, automatiniu draiverių diegimu. 

 

SVARBU!!! Interaktyvus ekranas yra išvesties ir įvesties įrenginys vienu metu, todėl su juo veikia visos programos, kurios veikia kompiuteryje. Jokių ribojimų nėra ir negali būti, o tai reiškia, kad šiuos interaktyvius ekranus (kaip ir bet kurį kitą), galite naudoti su SMART Notebook, Promethean ActiveInspire, Mozabook, Egzaminatoriumi, E pratybomis, Eduka ir bet kuriomis kitomis programomis. 

 

 

i3-technologies interaktyvūs ekranai

Gamintojai

Susiję produktai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys