Interaktyvių pamokų kūrimo programa i3LEARNHUB

i3LEARNHUB buvo sukurta atsižvelgus į mokytojų ir vaikų poreikius. Tai itin paprasta naudoti, bet labai funkcionali interaktyvių pamokų kūrimo programa. Ji veikia tik naršyklėje, todėl jos nereikia instaliuoti ir galite naudoti ant bent kokio įrenginio.

 

Įsijungi ir naudojies

interaktyvių pamokų kūrimo programa i3learnhub
interaktyvių pamokų kūrimo programa i3learnhub

I3LEARNHUB yra tokia paprasta interaktyvių pamokų programinė įranga, kad net nesimokę galite sukurti nuostabių pamokų. Programa turi pačias pagrindines funkcijas ir neapkrauna mokytojų papildomais nereikalingais mygtukais.

 

Intuityvi patirtis

Galite susikurti aplinkas, kuriose dirbtumėte kartu su visa studentų grupe ar su kiekvienu mokiniu atskirai. Ir visiškai nesvarbu, kuo naudojasi Jūsų vaikai.

 

BYOD (kiekvienas turi savo mobilų įrenginį)

Galite susikurti aplinkas, kuriose dirbtumėte kartu su visa studentų grupe ar su kiekvienu mokiniu atskirai. Ir visiškai nesvarbu kuo naudojasi Jūsų vaikai.

 

Taupykite laiką

interaktyvių pamokų kūrimo programa i3learnhub
interaktyvių pamokų kūrimo programa i3learnhub

Jau dabar galite atrasti tūkstančius paruošų pamokų, kurias galite naudoti savo reikmėms. Rasite ne tik paruoštas pamokas, bet ir įvairiausias sukurtas užduotis ar paruoštus objektus.

 

Vienu metu keli vartotojai

Su šia programine įranga galite padaryti, kad prie interaktyviosios lentos ar ekrano vienu metu galėtų dirbti iki 4 vaikų. Kiekvienam vaikui yra sukuriama atskira aplinka su jo atskirais įrankiais, todėl kiekvienas vaikas renkasi savo spalvas, pieštukus arba kiekvienam vaikui gali būti skirta unikali užduotis.

 

Jokios instaliacijos

Programa veikia tik internetinėse naršyklėse, todėl Jums niekada nereikės galvoti apie dar vienos programos diegimą, kuri apkrauna kompiuterį, ar apie tai, kokios versijos operacinę sistemą turite. Tiesiog atsiverčiate naršyklę ir naudojatės bet kokiu kompiuteriu.

 

Nemokama

Galite pasirinkti ir nemokamą programos versiją.

 

Mokymai

Visiems klientams, kurie iš mūsų perka interaktyvius ekranus ar lentas i3LEARNHUB mokymai bus suteikti nemokamai.

Apie i3LEARNHUB

Kaip kurti interaktyvias pamokas su i3LEARNHUB

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys