Interaktyvios grindys

interaktyvios grindys
Intertaktyvios grindys

Interaktyviosios grindys „i3Lighthouse“ yra inovatyvus ir patentuotas sprendimas. Su juo standartines grindis galite paversite interaktyvia skaitmenine žaidimų ir mokymosi vieta.  

 

Iš ko susideda i3Lighthouse interaktyvios grindys?

Interaktyviosios grindys „i3Lighthouse“ susideda iš specialios mobilios spintelės, lazerinio interaktyvaus projektoriaus, specialaus kompiuterio ir kilimėlio.


Kodėl verta rinktis i3Lightouse interaktyvias grindis?

 • interaktyvios grindys
  interaktyvios grindys

  Interaktyviosios grindys „i3lighthouse“ yra mobilios, jas galite lengvai pervežti į kitą klasę, kitą pastatą ar kitą patalpą. Spintelė yra su ratukais, todėl nereikia daug jėgos norint pakeisti fizinę sprendimo vietą.

 • Spintelė yra labai tvirta, todėl ant jos gali atsisėsti mokytoja ir būti kartu su vaikais, aiškinti, kartu žaisti ar kažką padėti.
 • Į kompiuterį yra įdiegta „Windows“ operacinė sistema, todėl galite naudoti bet kokį interaktyvųjį turinį, programą, žaidimus, kurie veikia „Windows“ operacinėje sistemoje.
 • Galite rinktis skirtingų spalvų spinteles: juodą, žydrą, raudoną, geltoną, žalią ir oranžinę.
 • Komplekte yra specialus kilimėlis ir du specialūs rašikliai.
 • Kartu su interaktyviomis grindimis yra integruota interaktyvioms grindims skirta programa WordWall
 • Šios interaktyvios grindys turi didelę edukacinę vertę. Grindys padarytos taip, kad vaizdo paviršius reaguoja tik į specialius rašiklius, todėl vaikas galima užsilipti ant vaizdo ir programa niekaip nereaguoja ir netrukdo edukacinio proceso. 

Kaip veikia Lighthouse interaktyvios grindys?

Kas yra Wordwall?

Susiję produktai

Gamintojai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui:UAB Pavyzdys