Apple iPad klasė

Apple iPad planšečių klasė

Ipad planšetinis kompiuteris
Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį vaiką be mobiliojo įrenginio. Šių laikų kasdienybė – mobiliuosius telefonus spaudantys, žinutes rašantys, fotografuojantys ar internete naršantys jaunuoliai. Vaikams tai patinka, todėl jiems nereikia drausti, o reikia prisitaikyti ir išnaudoti naująsias technologijas mokymosi procese. „Apple iPad“ planšetiniai kompiuteriai turbūt yra geriausias mobiliosios klasės sprendimas. 

 

Kodėl Apple iPad?

Mokyklos šiuo metu gali rinktis iš itin didelės gausybės mobiliųjų įrenginių: planšetiniai kompiuteriai su „Android“ operacine sistema, planšetiniai ir hibridiniai kompiuteriai su „Windows“ operacine sistema. Galima rinktis ne tik vieną iš skirtingų operacinių sistemų, bet ir pasirinkti gamintoją bei įrenginio kainą. Išsirinkti tikrai sudėtinga. Siūlome nesiblaškyti ir rinktis geriausią rinkoje esantį sprendimą –  „Apple iPad“ planšetinius kompiuterius. Taigi kodėl verta rinktis „Apple iPad“ planšetinius kompiuterius:

  • „Apple iPad“ planšetiniai kompiuteriai turi labai didelę išliekamąją vertę. Įsigydami sumokėsite šiek tiek daugiau negu už kitų gamintojų panašų produktą, bet „Apple iPad“ planšetinis kompiuteris veikia daug stabiliau, o jo vertė po 3 ar 5 metų lieka itin didelė. Ilguoju laikotarpiu Jūs sutaupote, ir, įvertinus visus faktorius, pasirodys, kad „Apple iPad“ planšetinis kompiuteris yra ir pigiausias sprendimas rinkoje.
  • „Apple iPad“ turi savo programėlių parduotuvę „AppStore“, kurioje rasite didžiausią edukacinių programėlių pasirinkimą pasaulyje.
  • Akimirksniu galite pasidalinti savo planšetinio kompiuterio ekranu panaudodami „Apple TV“: dar niekada nebuvo taip paprasta savo sukurtu darbu, projektu pasidalinti su mokytoju ar klasės draugais.
  • Itin aktyvi „Apple iPad“ planšetinių kompiuterių naudotojų bendruomenė www.iklase.lt. Čia ne tik rasite bendraminčius, bet ir daugybę metodinių patarimų, kaip naudoti šias planšetes klasėje, daugybę rekomendacijų naudingoms ir įdomioms programėlės.
  • Perkant „Apple iPad“ planšetinių kompiuterių klasę iš mūsų suteiksime nemokamus profesionalius mokymus, kaip metodiškai naudoti šias planšetes pamokose.

 

Susiję produktai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys