Mėtomas mikrofonas Catchbox

Mėtomas mikrofonas Catchbox

Žmonės neina į konferencijas, paskaitas ar susitikimus vien tam, kad tik paklausytų – šiais laikais tą gali padaryti internetu ar kitomis skaitmeninėmis priemonėmis. Renginiai turi įtraukti dalyvauti ir diskutuoti, o ne tik pateikti informaciją. 

 

Įtraukti savo auditoriją dar niekada nebuvo taip paprastas ir lengva

mėtomas mikrofonas catchbox
mėtomas mikrofonas catchbox
 Su „Catchbox“ įtraukti auditoriją yra labai lengva ir paprasta, tiesiog reikia mesti mikrofoną į auditoriją arba konkrečiam žmogui. Kadangi mesti mikrofoną ir daug greičiau, ir paprasčiau nei perduoti standartinį mikrofoną, klausimai užduodami, komentarai pateikiami ir diskusijos vyksta spontaniškiau viso renginio metu. 

 

Laužom ledus

Dauguma žmonių bijo kalbėti prieš auditoriją – tai labai riboja diskusiją ir apsunkina atgalinį ryšį su lektoriumi. Spalvotas ir žaismingas mėtomasis mikrofonas sumažina streso lygį, suartina auditoriją bei priverčia nusišypsoti. Dalyviai labiau atsipalaiduoja, šypsosi ir į viską žiūri paprasčiau – kaip į žaidimą. Vadinasi, net ir patys tyliausi dalyviai nebijo pasakyti savo nuomonės ir diskutuoti. 

 

Lengvas ir minkštas

„Catchbox“ yra pagamintas iš lengvų ir patvarių putų, todėl galite nebijoti, jog mikrofonas nukris į žemę ar padarys fizinę žalą. Šis mikrofonas kaip pliušinis žaislas. Visa elektronika yra saugiai ir sumaniai paslėpta mėtomojo kubo viduje.

 

Automatinis aktyvavimas

Šiame produkte yra įdiegta automatinė nutildymo funkcija, t. y. kai mikrofonas juda, krenta, sukasi, tuo metu jis neveikia. Taigi nėra jokių pašalinio triukšmo ar nereikalingų trikdžių, kurie galėtų trukdyti darant konferencijos įrašą ar kitose panašiose situacijose. 

 

Pasirinkite savo

mėtomas mikrofonas catchbox
mėtomas mikrofonas catchbox

dizainą

Užsakydami „Catchbox“ galite ne tik pasirinkti iš daugybės skirtingų spalvų, bet ir uždėti savo įmonės logotipą. 

 

Profesionali garso kokybė

Pirmiausia Catchbox buvo sukurtas iškeliant garso kokybę kaip svarbiausią dalyką. Mikrofono dažnis yra optimizuotas kalbėjimui, be to, ir speciali konstrukcija užtikrina itin švarų balso įrašą. 

 

Naudokite su bet kokia garso sistema

mėtomas mikrofonas catchbox
mėtomas mikrofonas catchbox
Galite rinktis iš dviejų modelių: 
  1. Catchbox Pro automatiškai yra suderintas su „Shure“, „Senheiser“ ar AKG mikrofonų sistemomis,
  2. Catchbox Lite naudokite su bet kokia turima garso sistema. 
   

Apie Catchbox

Produktai

Gamintojai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: Vilniaus, UAB Pavyzdys