Kompiuterinio ir telekomunikacinio tinklo projektavimas ir statyba

Kompiuterinio ir telekomunikacinio tinklo projektavimas ir statyba

Daiktų internetas (angl. internet of things) vis labiau skverbiasi į kiekvieną gyvenimo sritį. Jau dabar daugumą prietaisų galima prisijungti prie tinklo, o netolimoje ateityje visi elektronikos įrenginiai be išimties turės prieigą prie tinklo ar interneto. Tai bus aktualu namų vartotojams, verslui, gamybos pramonei, valstybiniam sektoriui ir t. t.

Lietuva pasaulyje yra viena pirmaujančių šalių pagal šviesolaidinio interneto prieinamumą – leidžia turėti greitą interneto ryšį su pasauliu, be to, labai svarbu turėti itin gerą ir patikimą infrastruktūrą, kad būtų galima pasinaudoti teikiamomis šviesolaidinio interneto galimybėmis. Mes pastebime, kad įmonių, gamyklų ar įstaigų, turinčių prieigą prie šviesolaidinio interneto, vietinis tinklas būna labai blogos kokybės ir neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Dažnai greitaveika vietiniame tinkle būna gerokai mažesnė nei galima greitaveika su išoriniu pasauliu. Priežasčių galima būtų išvardinti visą sąrašą. Didelės greitaveikos tinklas šiuolaikiniam verslui, gamybos pramonei ar kitoms įstaigoms tampa toks pat gyvybiškai svarbus kaip elektra ar internetas, o sutrikus jo veikimui nuostoliai gali siekti įspūdingas sumas.

Siūlome pasinaudoti mūsų specialistų konsultacijomis ir priimti tinkamiausius sprendimus savo verslui.

Mes atliekame naujų kompiuterinių ir telekomunikacinių tinklų projektavimo, statybos, sertifikavimo darbus  bei esamų tinklų renovaciją.

Mūsų klientai

Mūsų sertifikatai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys