Muziejai Lietuvoje pamažu žengia į naują etapą. Technologijoms vystantis, jie lankytojams gali pasiūlyti vis modernesnius techninius sprendimus, kurie vis labiau ir labiau įtraukia kiekvieną besilankantį. Tokie sprendimai susiję tiek su garso, tiek su vaizdo ar apšvietimo naujovėmis, ir dažniausiai efektui sukurti yra naudojami kaip kompleksinis sprendimas ir vienalytė sistema.

Ieškant geriausio būdo efektui išgauti, kiekvienam muziejui yra reikalingi individualūs ir dažnai sudėtingi sprendimai. Mūsų kompanija klientams gali pasiūlyti nuo pačios primityviausios ekspozicijos koncepcijos sukūrimo ir įgyvendinimo iki interaktyvios instaliacijos, kur persipina garso, vaizdo ir šviesos sprendimai. 

Priklausomai nuo siekiamos įgyvendinti idėjos, ekspozicijos įgyvendinimui gali būti naudojami interaktyvūs ekranai, kurie lankytojui suteikia galimybę liečiant jų paviršių pasinerti į muziejaus siūlomą turinį. Taip pat gali būti naudojamos didelio vaizdo projekcijos, kurios puikiai tinka edukacinėms programoms vykdyti, o, klientui panorėjus, galime įgyvendinti ir visiškai išskirtinį sprendimą, kuriam gali būti naudojami lietimui jautrūs sensoriai ar 3D kameros, fiksuojančios lankytojų judesius, kurios aktyvuoja įvairius garso, vaizdo ir šviesos scenarijus ir taip sukuria visiškai interaktyvią aplinką. 

Be įprastų įgarsinimo sprendimų galime pasiūlyti ir taškinio garso sprendimą. Nuo įprasto įgarsinimo jis skiriasi tuo, kad yra girdimas tik lankytojui stovint konkrečioje vietoje ar pozicijoje, kas muziejuje padeda sukurti išskirtinį turinį bei jausmą. 

Muziejuose esant statiniams eksponatams, galime pasirūpinti ir aktyvaus stiklo sprendimu. Tai technologija, kai į įprastą stiklą yra integruotas permatomas LCD arba OLED ekranas. Šios technologijos dėka, lankytojai apie eksponatą gali sužinoti daugiau, o instaliacija atrodo šiuolaikiškai ir taip prikausto lankytojo dėmesį. Sekant naujausius sprendimus, galime pasiūlyti ir holograminę piramidę. Panaudojant šią technologiją aplink viduje esantį fizinį daiktą gali būti projektuojami specialūs elementai, kurie lankytojams bus matomi 360 laipsnių kampu.

Jau įgyvendintus „Lantel“ sprendimus galima išvysti ir Lietuvos Jūrų muziejuje. Čia įmonė įdiegė 2- ąją ekspozicinę salę, kurioje buvo panaudoti interaktyvūs ekranai, projekcijos, sukurta autentiška žagrė, kurios rankenas palietus yra aktyvuojama projekcija. Taip pat, panaudojant itin trumpo žindinio nuotolio projektorius, sukurtas didžiulis interaktyvus stalas.
Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!