Nors dažniausiai atvykus į koncertus lankytojų žvilgsniai krypsta į vis besikeičiantį spalvingą scenos apšvietimą ar garso sistemas, likusi scenos įranga yra ne mažiau svarbi siekiant sukurti kokybišką renginį.

Pačia paprasčiausia scena galime vadinti tą, kuri turi pakylą. „Lantel“ savo klientams gali pasiūlyti itin platų pakylų pasirinkimą, kurios būtų dengtos specialia neslystančia danga ir turėtų reguliuojamo arba fiksuoto aukščio kojas. Taip pat pasiūlysime laiptus ar turėklus, pritaikytus specialiai pasirinktai scenai, sandėliavimo ir transportavimo karutį, kuris būtų ilgaamžis ir patogus naudoti.

Nė viena scena dažniausiai neapsieina be aliuminio santvarų, techninio aptarnaujančio personalo dar vadinamų „fermomis“. Jas naudojant yra formuojama scena, ant jų montuojama apšvietimo ir dalis įgarsinimo įrangos. Ne mažesnį vaidmenį didelėse scenose vaidina ir scenos mašinerija, kurios viena pagrindinių dalių yra grandininiai keltuvai. Ant jų yra montuojamos aliuminio santvaros bei dekoracijos, o tai, be didelių pastangų ir papildomos kėlimo technikos, pagal reikiamą scenarijų ar poreikį leidžia itin lanksčiai ir greitai išdėstyti įrangą bei keisti scenos vaizdą. Renkantis keltuvus pagal numatomus naudoti scenarijus, dėmesį svarbu atkreipti ir į maksimalią galimą naudoti keltuvų apkrovą bei saugumo kategoriją (D8, D8 Plus, C1). 

Tam, kad žiūrovo scenoje neblaškytų sumontuota technika ir nebūtų matomi užkulisiai, dažniausiai stacionarios scenos, esančios mokyklų aktų salėse, kultūros centruose, koncertų salėse, yra maskuojamos draperija. Tiesa, ji ne tik maskuoja, tačiau ir puošia sceną, o tai padeda sukurti jaukesnę atmosferą. 

Mūsų įmonė gali pasiūlyti platų scenos aprangos audinių pasirinkimą, taip pat patarti bei įdiegti automatizuotus priekinės uždangos bėgelius. 

Esant mažesnės scenos poreikiui, „Lantel“ gali pasirūpinti ir teleskopiniais keltuvais. Užsakovai dažniausiai juos renkasi norėdami itin mobilaus ir lengvai surenkamo scenos konstrukcijos sprendimo. 

Vienas smulkiausių, tačiau kone daugiausiai naudojamų scenos įrangos elementų yra mikrofonų ir garso kolonėlių stovai. Taip pat dažnai nematoma, bet scenos personalui ypatingai laiką taupanti įrangos dalis – kokybiški įgarsinimo ir apšvietimo sistemos komutaciniai kabeliai ar magistralinės signalų perdavimo linijos.

„Lantel“ specialistai savo klientams gali pasiūlyti pilną scenos įrangos sprendimą, pradedant nuo įrangos parinkimo iki pilno projekto įgyvendinimo.
Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!