Profesionalus įgarsinimas dažniausiai reikalingas vietose, kuriose vyksta renginiai ir gyvo garso pasirodymai. Tai gali būti kultūros ir konferencijų centrai, bažnyčios, teatrai, taip pat transliacijų ar įrašų studijos.

Priklausomai nuo patalpos, kurioje reikalingas profesionalus įgarsinimas, skiriasi įgarsinimo sistemos specifika. Pavyzdžiui, kultūros centrų salių transformacija dažnai yra visiškai minimali, todėl tokio tipo scenose įgarsinimo sistema montuojama stacionariai, taip pat dažniausiai būna kuo kompaktiškesnė, o ją siekiama integruoti taip, kad ji negadintų bendro salės interjero. 

Kalbant apie koncertų sales, jos dažniausiai yra transformuojamos pagal pasirodymo žanrą arba renginio mastą, todėl šioje erdvėje labai svarbu, kad garso sistema būtų universali ir mobili naudoti, taip pat lengvai pritaikoma pagal auditorijos dydį ir užtikrintų tolygų garso paskirstymą visame auditorijos išsidėstymo plote. Kadangi koncertų salėse išdėstymas keičiamas gana dažnai, svarbu, kad garso įranga būtų pritaikyta ir patogiam bei greitam permontavimui – tai ateityje leistų sutaupyti personalo darbo laiko resursų bei pastangų. 

Konferencijų salėse ir centruose, naudojant garso įrangą, didžiausias dėmesys kreipiamas į kokybišką pranešėjo įgarsinimą.  Tai lemia, kad konferencijų centrai dažniausiai renkasi tarp stacionaraus ir mobilaus įgarsinimo įrangos komplekto, kuris būtų lanksčiai pritaikomas jų turimose patalpose. 

Kiek kitokie profesionalaus įgarsinimo sprendimai reikalingi teatruose. Tik itin aukšto lygio sistema gali pateisinti šiuolaikinio teatro poreikius ir tuo pačiu būti pritaikyta prie akustiškai jautrios teatro aplinkos. Siekiant teatro erdvėms suteikti universalumo atlikti įvairaus žanro pasirodymus, gali būti diegiama ir elektroakustinė sistema, kuri aktyviai keičia salės akustiką ir koreguoja reverberacijos laiką.

Kaip dar viena daug dėmesio akustikai projektuojant įgarsinimo sistemą reikalaujanti aplinka – bažnyčios. Jose reverberacijos laikas yra itin ilgas, todėl tai reikalauja ypatingo dėmesio parenkant teisingus įgarsinimo įrangos komponentus, jų montavimo vietas bei atliekant sumontuotos įrangos derinimą. Visiška priešingybė skambioms bažnyčioms – įrašų studijos. Jose reikalingi visiškai kitokie profesionalaus įgarsinimo sprendimai. Dažniausiai naudojami itin aukšto lygio artimo nuotolio monitoriai bei daugiakanalė garso apdorojimo įranga.

Mūsų specialistai, sukaupę ilgametę patirtį, jums gali pasiūlyti profesionalių įgarsinimo sistemų parinkimą, projektavimą, diegimą ir priežiūrą.
Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!