Profesionalūs ekranai „Digital Signage“ yra sukurti naudoti itin reikliomis sąlygomis ir yra ypač populiarus sprendimas kalbant apie skaitmeninės reklamos bei svarbios informacijos pateikimą.

Ekranai pasižymi itin ryškiu vaizdu, taip pat gali veikti nuo 16 iki 24 val. per parą, todėl dažnai yra pasirenkami naudoti parduotuvėse, oro uostuose, transporto sektoriuje, viešbučiuose, SPA centruose, susitikimų kambariuose, viešo maitinimo vietose bei visur, kur svarbi informacija turi būti pateikiama aiškiai, tiksliai bei, svarbiausia, matomai. Ekranų įstrižainė gali siekti nuo 32 iki 98 colių.

Nors iš pirmo žvilgsnio šio tipo profesionalūs ekranai gali pasirodyti panašūs į buitinius televizorius ir dažną suklaidinti, jie nuo pastarųjų aiškiai skiriasi. „Digital Signage“ ekranai yra daug ilgaamžiškesni, funkcionalesni ir patikimesni.

Jų ilgaamžiškumas matuojamas ilgesnėmis darbo valandomis neprarandant ryškumo. Šiems ekranams įprastai suteikiama 3 metų garantija, kuri, esant reikalui, gali būti pratęsta iki 5 metų ar daugiau. Kai kurie gamintojai, iškilus nesklandumams, dažnai, nepriklausomai nuo gedimo tipo, yra linkę pakeisti prekę nauja nesigilindami į konkrečią bėdą.

Kalbant apie funkcionalumą, šie profesionalūs ekranai dažniausiai savyje turi integruotus turinio grotuvus, kurie yra skirti centralizuotai valdyti turinį ir tarpusavyje sinchronizuoti kelis ekranus. Įsigijus papildomą licenciją per nuotolį galima valdyti tiek ekranus, tiek turinį, taip pat stebėti ekrano techninę būklę.

Profesionalūs „Digital Signage“ ekranai yra skirstomi į tris kategorijas: naudojamus vidaus patalpose, vitrinose, tačiau juos nukreipiant į lauką, bei išorinius, stovinčius lauke.

Nuo to, kuriai iš kategorijų ekranai priskirti, skiriasi ir jų ryškumas. Vidaus patalpose naudojamų ekranų ryškumas siekia nuo 350 iki 700 nitų, vitrinose į lauko pusę – 2,5 tūkst. nitų iki 4 tūkst. nitų, lauko – nuo 4 tūkst. nitų.

Taip pat svarbu, kad profesionalūs lauko ekranai yra atsparūs drėgmei ir smūgiams, o pasirinkus tinkamą gaminį informacija yra aiškiai matoma ir su saulės akiniais.

„Lantel“ specialistai yra pasiruošę pasiūlyti Jums tinkamiausią spendimą bei jį įgyvendinti.
Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!