Nė vienas garsesnis miesto pastatas, erdvė ar renginys šiandien nebėra įsivaizduojami be tinkamo apšvietimo. Tai pastatams ir erdvėms padeda sukurti norimą atmosferą, jaukumą bei atkreipti praeivių dėmesį. Tokiu būdu senesnės statybos pastatams galima įkvėpti naujos gyvybės bei juos prikelti naujam gyvenimui, o naujiems suteikti išskirtinumo bei pabrėžti architektų idėjas.

Architektūrinis apšvietimas gali būti kuriamas tiek norimiems apšviesti pastatams, tiek konkretiems objektams, tarkime, tiltams, skulptūroms, paminklams. Siekiant apšviesti objektus, gali būti pasirenkamas spalvotas arba baltos šviesos apšvietimas. Pastarasis dažniausiai naudojamas kultūros objektams, norint išryškinti senąją architektūrą. Spalvotas apšvietimas padeda labiau pagyvinti statinius ar tam tikrus objektus, taip pat, esant šventėms ar įvairiems minėjimams, suteikia galimybę apšvietimą pritaikyti pagal konkrečią progą, tarkime, Vasario 16-ąją statinį ar objektą papuošti trispalvės spalvomis ir kt. Architektūrinio apšvietimo valdymas gali būti suprogramuotas iš anksto pagal numatytus scenarijus, taip pat būti valdomas realiu metu iš statinio ar objekto vietos arba per nuotolį, naudojantis internetu arba SMS žinutėmis. 

Prie meninio apšvietimo galima priskirti tam tikrų erdvių, tokių, kaip muziejai, konferencijų centrai apšvietimą, taip pat akcentinius renginių, kaip banketai, priėmimai, minėjimai apšvietimo sprendimus. Šiuo atveju dažniau naudojamas spalvotas apšvietimas ir, priklausomai nuo meninio sprendimo, gali būti ne tik statiškas, tačiau apšvietimui keičiantis sukuriantis ir judesio efektą. 

Dar vienas apšvietimo tipas – sceninis apšvietimas. Toks apšvietimas naudojamas renginiams ir pasirodymams, tarkime, kultūros centrams, teatrams, koncertų salėms, konferencijų centrams ir kt. Sceniniam apšvietimui naudojama įranga labai priklauso nuo scenoje atliekamo žanro. Kaip pavyzdys, teatre dominuoja statitinis itin aukštos kokybės apšvietimas, koncertuose – spalvotas ir efektinis, o konferencijose – baltos šviesos ir akcentinis apšvietimas.

Esant poreikiui apšvietimą naudoti skirtingoms erdvėms ar scenarijams, „Lantel“ gali pasiūlyti ir mobilų sprendimą. Jis gali būti pritaikomas iš anksto numatytiems scenarijams.

„Lantel“ specialistai yra sukaupę didelę patirtį projektuojant ir diegiant teatrų ir koncertų sales, konferencijų ir kultūros centrus, todėl pagal kliento poreikį gali pasiūlyti tinkamiausią sprendimą bei išeitį.
Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!