LED ekranai skirstomi į vidaus ir lauko. Pastarųjų ryškumas gali siekti nuo 2000 iki 6000 nitų, taip pat jie yra atsparūs tiesioginiam vandens poveikiui. Tuo tarpu vidaus ekranų ryškumas siekia nuo 600 iki 1500 nitų.
Pagrindiniu LED ekranų parametru laikomas atstumas tarp pikselių, kuris vaidina vieną svarbiausių vaidmenų. Kuo atstumas tarp pikselių ekrane didesnis – tuo vaizdo raiška prastesnė. Tai reiškia, kad ekranas yra skirtas vaizdą stebėti iš didesnio atstumo, kad akis visą ekraną matytų kaip vientisą vaizdą, tačiau ne kaip atskirus taškus.
Lauko ekranų atstumas tarp pikselių įprastai siekia nuo 2,6 iki 16 mm, o vidaus patalpose – nuo 1,2 iki 4 mm. Pastaruoju metu ypač populiarėja ypatingai mažo atstumo tarp pikselių ekranai, dar vadinami MicroLED ekranais. Atstumas tarp pikselių šiuose ekranuose siekia iki 1,2 mm. MicroLED ekranai jau šiandien gali pasigirti tokia aukšta raiška, kad gali atstoti monitoriaus ir projekcijos kombinaciją, kai vaizdas išgaunamas itin didelis ir ryškus, todėl MicroLED yra ypač tinkamas sprendimas kalbant apie susitikimų kambarius ar viešbučių fojė.
Įdomu ir tai, kad LED ekranai taip pat gali būti ir „permatomi“. Dienos metu jie iš dalies praleidžia saulės šviesą, todėl yra mažiau matomi nei įprasti. Jie dažniausiai naudojami vitrinose ar fasadų apšvietimui.
Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti bet kokios formos LED ekranų sprendimus, taip pat, esant poreikiui, juos sujungti 90 laipsnių kampu arba panaudojant lanksčius modulius išlenkti reikiamu kampu.
Dar vienas būdas, kaip gali būti pritaikyti LED ekranai – LED grindys. Ant grindų iškloti ekranai gali būti naudojami naktinių klubų šokių aikštelėse bei muziejuose, kaip interaktyvi instaliacija.