Kinas yra daugelio mėgstama pramoga, į kino sales sutraukianti nemažą skaičių išsiilgusių gero vaizdo bei garso žiūrovų. Tam, kad kino teatras galėtų veikti sėkmingai, jau pirminiame salės projektavimo etape labai svarbu teisingai suformuoti kino salės viziją, numatyti būsimą įrangą ir tinkamą žiūrovų kėdžių išdėstymą.

Vienas svarbiausių ir kone brangiausias kino sistemos elementas – kino projektorius. Būtent šis pasirinkimas lemia rodomo filmo kokybę, žiūrovų įsitraukimą ir komercinę sėkmę, kalbant apie pirminės investicijos atsipirkimą. Renkantis projektorių svarbu atkreipti dėmesį į ateityje planuojamų rodyti filmų rezoliuciją. Galimybė rodyti 4K rezoliucijos filmus, kurių vaizdo raiška yra didesnė nei įprastų kino salių, gali pritraukti papildomų lankytojų ir taip prieš konkurentus suteikti pranašumą. 

Vertinant ilgalaikį projektoriaus atsipirkimą, dažna dilema yra projektoriaus šviesos šaltinio tipo pasirinkimas. Nors didžioji dalis kino salių Lietuvoje vis dar naudoja lempinius projektorius, naujai diegiamose kino salėse savo vietą vis labiau užsitarnauja lazeriniai projektoriai. Nors jie pirminėje įsigijimo stadijoje reikalauja didesnės pradinės investicijos, ilgalaikėje perspektyvoje galima stebėti geresnį kaštų atsiperkamumą dėl mažesnių kasdienių sąnaudų ir daug pigesnės jų priežiūros. 

Lazerinio šviesos šaltinio pranašumas yra akivaizdus ir tose kino salėse, kurios vertina itin aukštą kokybę rodant 3D filmus. Būtent lazerio technologijos savybė, kuri leidžia labai plačiai reguliuoti šviesos šaltinio galingumą, lemia stabilų ir aukštą šviesos intensyvumą rodant tiek 2D, tiek 3D filmus naudojant tą patį projektorių. 

Žiūrovams stebint kino filmą, ne mažiau svarbus yra ir kokybiškas garsas. „Lantel“ klientams gali pasiūlyti tiek ekonomišką, tiek itin aukšto kokybinio lygio įgarsinimo sprendimą, kuris bus pritaikytas konkrečiai kino salei. Tam, kad planuojamas rodyti turinys maksimaliai įtrauktų žiūrovą, pasiūlysime įsigyti ir kino salių kėdes. Jos gali būti tiek įprastos, pritaikytos pagal kino teatro dizainą, tiek su integruotais vibro ar judesio efektais.

Norintiems išlaikyti vientisą kino teatro konceptą, pasirūpinsime ir bilietų pardavimo vietose esančios įrangos diegimu, kaip profesionalūs ekranai ar foninis įgarsinimas.

Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!