Interaktyvus ekranas – tai monitorius, į kurį yra integruota interaktyvumo funkcija. Tai reiškia, kad klientas turi liečiamą ekraną, ant kurio su specialiais įrankiais gali pasižymėti jam svarbius dalykus: piešti, lyginti grafikus ir t.t.

Į interaktyvaus ekrano komplektaciją įeina keletas specialių rašiklių, kurių dėka ant ekrano, kaip ant kreidinės lentos, galima žymėtis svarbiausius dalykus, rašyti skirtingais storiais, keisti spalvas, o, prireikus, ranka ar pirštu lengvai nutrinti užrašus. Tokie ekranai dažniausiai naudojami mokyklose, biuruose, susitikimų kambariuose, muziejuose, prekybos centruose ir pan.

Interaktyvūs ekranai yra skirtingų dydžių. Jų įstrižainės siekia nuo 43 iki 86 colių. Ne mažiau svarbi ir tokių ekranų raiška.

Šiais laikais kone visi interaktyvūs ekranai yra 4K raiškos. Tai užtikrina, kad norima atvaizduoti informacija bus perteikta tiksliai ir detaliai. Minėti ekranai savyje gali turėti ir integruotus kompiuterius, kas reiškia, kad tai jų panaudojime atveria dar daugiau galimybių, tarkime, naudoti specializuotas programas arba atkurti turinį nenaudojant savo asmeninio kompiuterio.

Tai – ypač patogus sprendimas kalbant ir apie vaizdo konferencijas. Ekranuose, šalia jau minėtos kompiuterinės įrangos, gali būti integruota ir vaizdo konferencinė įranga – vaizdo kamera, mikrofonai ir garsiakalbiai, kurių dėka visi pokalbio dalyviai galės stebėti pateikiamą informaciją. Taip pat kai kuriuose ekranuose yra integruota ir vaizdo išvesties sąsaja, kuri reikalinga norint interaktyvaus ekrano vaizdu dalintis ant dubliuojančio ekrano arba dar didesnės projekcijos.

Visiškam patogumui į interaktyvų ekraną vaizdą galima perduoti bevieliu būdu, nesvarbu, naudojate Windows, iOS ar Android operacinę sistemą.

Svarbu paminėti, kad šie ekranai gali būti montuojami stacionariai ant sienos arba ant mobilaus stovo. Taip pat kai kurie modeliai gali būti vartomi ir naudojami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, pagal susirinkimo ar dėstomos informacijos poreikį.

Po susirinkimo, visa ant lentos užrašyta ar pasižymėta informacija keleto mygtukų paspaudimu elektroniniu paštu gali būti išsiųsta vienam ar grupei žmonių. Taip pat pradėtas aiškintis grafikas gali būti išsaugotas ir nagrinėti pratęstas kitą dieną arba užrakintas PIN kodu visiškam konfidencialumui.

Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!