Susitikimų/konferencijų kambarių ir darbo vietų rezervacijų sistemos yra skirtos optimizuoti turimų resursų panaudojimą, taip siekiant užtikrinti sklandų įmonių darbą, našumą bei palaikyti tvarką. 

Susitikimų/konferencijų kambarių ir darbo vietų rezervacijų sistemos yra skirtos optimizuoti turimų resursų panaudojimą, taip siekiant užtikrinti sklandų įmonių darbą, našumą bei palaikyti tvarką. 

Susitikimų/konferencijų kambarių rezervacijų sistema veikia principu, kai prie susitikimų/konferencijų kambarių yra montuojami liečiami rezervacijų ekranai. Juose atvaizduojama būsimų susitikimų informacija, matomas dienos užimtumo planas, taip pat, pasirinkus tinkamiausią susitikimo laiką, galima atlikti kambario rezervaciją. Susitikimų/konferencijų kambarių rezervacijų ekranuose yra integruota ir šviesinė indikacija. Jos pagalba galima aiškiai matyti ar susitikimų kambarys yra laivas, ar užimtas. Tokia sistema užtikrina, kad iš anksto užsirezervavus susitikimų/konferencijų kambarį nekils nesklandumų, kad to paties kambario rezervacijos susidubliuos ar bus sutrikdytas susitikimas. Taip pat įsidiegus tokią sistemą galima matyti ir bendrą susitikimų/konferencijų kambarių užimtumo statistiką. 

Kalbant apie darbo vietų rezervacijų sistemas, jos veikia panašiu principu, kaip ir susitikimų/konferencijų kambarių rezervacijų sistemos. Įsidiegus tokią sistemą, darbo vieta taip pat turi šviesinę indikaciją, kuri parodo ar vieta jau yra rezervuota. 

Dažnu atveju darbo vietą galima užsirezervuoti bent trimis būdais. Vienas tokių – per nuotolį. Rezervacijos gali būti atliekamos naudojant specializuotą rezervacijų sistemos programėlę tiek mobiliajame telefone, tiek kompiuteryje. Kitas būdas – darbo vietą rezervuoti naudojant interaktyvų ekraną. Tokie ekranai dažniausiai montuojami po vieną viename aukšte, o juos galima rasti prie pagrindinių įėjimų į patalpas. 

Interaktyviuose ekranuose atvazduojamas viso aukšto planas, o jo pagalba galima pasirinkti norimą laisvą darbo vietą ar susitikimų kambarį, taip pat laisvą artimiausią darbo vietą. Taip pat darbo vieta gali būti rezervuota jau prisėdus dirbti darbo vietoje. Esant užimtumo sensoriams, darbo vieta rezervuojama automatiškai, tai taip pat galima padaryti ir naudojantis darbo kortele, ją prilietus prie rezervacios įrenginio, sumontuoto ant darbo stalo. 

Naudojantis darbo vietų rezervacijų sistema, šis sprendimas įmonei padės sutaupyti efektyviai išnaudojant esamas darbo vietas, kai dalis darbuotojų dirba iš namų. Sistema taip pat puikiai gali priskirti darbuotojams darbo vietas pagal jų skyrių ar atliekamas funkcijas.

Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!