Šiandien teisingai suprojektuotas ir įdiegtas foninis įgarsinimas yra neatsiejamas kiekvienos kavinės, restorano, parduotuvės ar verslo centro dalis ir yra ypač svarbus bei atnešantis didelę pridėtinę vertę. 

Foninis įgarsinimas skirtingose erdvėse sukuria skirtingą atmosferą, kai reikia, pagyvina aplinką ar, priešingai, ją ramina. Foninis įgarsinimas naudojamas tiek komercijoje, parduotuvėse bei prekybos centruose, tiek rekreacijos įstaigose, viešbučiuose, SPA centruose bei verslo ir pramogų centruose.

Ne mažiau svarbu, kad foninio įgarsinimo sprendimai būtų pritaikyti prie interjero ir pačios erdvės, taip pat būtų parinkta tinkama įranga, kuri minėtoje erdvėje geriausiai atliktų savo funkciją. Priklausomai nuo sprendimo ir pačios erdvės, foninio įgarsinimo garsiakalbiai gali būti montuojami tiesiai į uždaro tipo lubas, taip pat montuojami ant sienų arba nuleidžiami nuo lubų, kai lubos yra atviro tipo. 

Atkreiptinas dėmesys, kad skirtingo funkcionalumo zonose yra reikalingas ir skirtingas garso lygis, o foninis įgarsinimas gali būti naudojamas ir kaip garso maskavimo sistema, norint paslėpti nepageidautiną triukšmą ar padidinti konfidencialumą, tačiau drauge kurti ir jaukią bei malonią aplinką. Iš anksto numatant ir parenkant tinkamus komponentus, fonininio įgarsinimo sistema gali būti naudojama ir kaip evakuacinės sistemos dalis, kuriai bus panaudojami tie patys garsiakalbiai. Tokiu atveju šioms sistemoms nebereikia diegti papildomų kabelių ir atskirų garsiakalbių, kas klientui gali sutaupyti papildomų kaštų. 

Tiesa, atkeipiame dėmesį, kad pastaruoju metu kaip pagrindinį garso šaltinį didžioji dalis klientų nori naudoti internetinį radiją, taip pat „Spotify“ ar „Deezer“ muzikos platformas. Esant poreikiui, mes galime pasiūlyti išmanius ir patogius sprendimus muzikos ir garso lygio valdymui.

Prabangioms ar specifinėms erdvėms, kai siekiama visiško minimalizmo interjere, „Lantel“ gali pasiūlyti ir išskirtinį įgarsinimo sprendimą – „nematomus“ garsiakalbius. 

Didžiausias jų privalumas yra tai, kad jie yra montuojami tiesiai į lubas ar sienas, o vėliau yra užglaistomi ir uždažomi – tai lemia, jog garsiakalbiai tampa visiškai „nematomais“. Svarbu, kad panaudojant specialius garso procesorius jų garso lygis išlieka itin aukštas bei kokybiškas. Tokius išskirtinius sprendimus dažniausiai renkasi privatūs klientai, taip pat nematomi garsiakalbiai naudojami muziejuose, įrengiant prabangius viešbučių numerius, posėdžių ar konferencijų sales.

Mūsų klientai

Iškilo klausimų? Susisiekite su mumis!