Naujienos

Lantel

3 days 22 hours ago

Belaidė prezentacijų sistema „ClickShare“ posėdžių bei konferencijų salėms leidžia dalintis informacija iš nešiojamo kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono. Sistemai naudoti nereikalingos jokios papildomos programos ar specialūs įgūdžiai, nėra laidų ir jų sukeliamos netvarkos – pakanka vieno paspaudimo ir reikalinga informacija tampa pasiekiama visiems, kuriems ji aktuali.
Iki vasario šį ir daugelį kitų sprendimų konferencijų salėms galite apžiūrėti "Lantel" ir "ERGOLAIN" "Showroom": https://www.lantel.lt/lantel-ergolain-showroom/

Lantel

1 week 2 days ago

LG OLED dvipusiai ekranai – įspūdingas reklaminės komunikacijos sprendimas. Šie ekranai ypač ploni ir lengvi, kas prideda meninės vertės bendram produktų funkcionalumui. Ypač aukštos kokybės spalvos, tikslus vaizdo atkūrimas, platus stebėjimo kampas.
Daugiau išmanių sprendimų: www.lantel.lt

Lantel

2 weeks 1 day ago

"Išvažiuojančių" monitorių technologija - moderni, pažangi ir palengvinanti komunikaciją, konferencijų metų, per pristatymus, vienijanti kokybę ir šiuolaikiškus sprendimus.
Iki pat vasario šią ir daugelį kitų technologijų galite apžiūrėti Lantel ir Ergolain "Showroom": https://www.lantel.lt/lantel-ergolain-showroom/

Lantel

2 weeks 3 days ago

Permatomi OLED ekranai yra technologinis proveržis šiuolaikinėje komunikacijų rinkoje. Permatomo ekrano dėka, žiūrovai mato, kas atvaizduojama pačiame ekrane, tuo pačiu galėdami stebėti, kas vyksta už jo. Tai atveria naujas informacijos pateikimo galimybes.
Norėtumėte sužinoti daugiau? Susisiekite 😉
www.lantel.lt

Lantel

3 weeks 21 hours ago

Tiesiogiai iš parodos Mokykla 2018 ↓↓↓ 😉

Lantel

3 weeks 1 day ago

Visi naujausi sprendimai konferencijų bei biuro erdvėms, vienoje vietoje - LANTEL & ERGOLAIN SHOWROOM.👈
Pasinaudoti proga ir apžiūrėti viską PATYS galite iki vasario, Vilniuje, "Ergolain" biure.
Patogesnei ir modernesnei komunikacijai 🙂 Daugiau informacijos ieškokite 👉 https://www.lantel.lt/lantel-ergolain-showroom/

Lantel

3 weeks 3 days ago

Lantel komanda kviečia žvelgti į komunikaciją su savo auditorija moderniau ir... įdomiau 🙂
Permatomi ekranai - naujas sprendimas, kuris ypač tinka muziejams, galerijoms, bei įvairioms prekybinėms erdvėms. Ypač aukštos rezoliuzijos ekranai leidžia kokybiškai pavaizduoti visualinį turinį, derinti fizinius objektus su 3D projekcijomis.
www.lantel.lt

Lantel

4 weeks 1 day ago

Vcloudpoint zero klientas yra terminalas, kuris per tinklą geba prisijungti prie centrinio kompiuterio (serverio) ir naudotis jo resursais. Tai - Kompiuterinių darbo vietų virtualizacija.
Veikimo principas gana paprastas - darbo vietoje prie terminalo yra prijungiama klaviatūra, pelė ir monitorius - vartotojui atrodo, kad jis dirba prie standartinio kompiuterio, nors naudojasi centrinio serverio resursais, ten saugo duomenis. Šio sprendimo privalumai:
-> iki 50% mažesni įsigijimo kaštai
-> 90% mažesni elektros energijos sunaudojimo kaštai
-> iki 90% mažesni įrangos aptarnavimo ir valdymo kaštai

Sužinoti daugiau galite: https://www.lantel.lt/svietimui/virtualizacija/