Interaktyvūs ekranai

Interaktyvūs ekranai evoliucionavo iš interaktyviųjų lentų. Pirmieji interaktyvieji ekranai buvo labai brangūs ir mokykloms tai buvo nepasiekiamas produktas. Šiuo metu interaktyviųjų ekranų kainos yra panašios kaip interaktyviųjų sistemų.
Kuo skiriasi interaktyvios lentos nuo interaktyvių lentų?

Esminis skirtumas tarp interaktyvių ekranų ir interaktyviųjų lentų – interaktyvioji lenta yra apšviečiama projektoriumi, o interaktyvusis ekranas pats skleidžia vaizdą, kaip standartinis televizorius. Interaktyvusis ekranas yra pranašesnis visais parametrais, tačiau vienintelis dalykas, ribojantis jų atsiradimą mokyklose, yra kaina. Taigi, kuo gi geresnis yra interaktyvusis ekranas už interaktyviąsias lentas?:

 • Darbo laikas – nuo 30 000 iki 50 000 valandų, o projektoriaus darbo laikas siekia vos kelis tūkstančius valandų.
 • Interaktyvusis ekranas yra ryškesnis, todėl patogiau dirbti saulėtą dieną.
 • Interaktyvųjį ekraną lengviau instaliuoti ir prižiūrėti.

Kaip išsirinkti interaktyvųjį ekraną?

interaktyvūs ekranai
Interaktyvūs ekranai

Lygiai taip pat, kaip ir su interaktyviosiomis lentomis, taip ir su interaktyviaisiais ekranais: rinkoje pasiūla yra labai didelė. Kaip nesusipainioti ir išsirinkti patį tinkamiausią ekraną savo mokyklai. Pagrindinis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis ekraną, yra raiška, kaina ir garantija. Šiuo metu rinkoje galite rasti FULL HD arba 4K raiškos ekranus. FULL HD yra populiariausia raiška, bet milžiniškais tempais didėja turinio 4K raiška, todėl žvelgiant į ateitį reikėtų įvertinti, ar nevertėtų pirkti 4K raiškos ekrano.


Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus ekranus?

  • Prie visų interaktyviųjų ekranų galima montuoti specialius sparnus, kurie gali būti keraminiai baltu paviršiumi, keraminiai languotu paviršiumi arba kreidiniai. Tuomet vienu metu galite rašyti standartinėmis priemonėmis ir šviesti projektoriumi.
  • Nuo 20 iki 30 lietimų vienu metu.
  • Ekranų dydžiai: 46”, 50”, 55”, 65”, 70”, 75”, 84”, 85”, 86”, 98”.
  • Iki 5 metų garantija.
  • Unikali ir itin paprasta naudoti interaktyvioji programinė įranga, kuri veikia naršyklėje, be to, galite importuoti populiariausių lentų programinės įrangos failus.

  Galite naudoti specialius papildytos realybės įrankius: skriestuvą, liniuotę, matlankį.

i3 interaktyvūs ekranai

Gamintojai

Turite klausimų?

Susisiekime!

Arba užpildykite formą

Pavyzdžiui: UAB Pavyzdys