Naujienos

Lantel

4 hours 8 minutes ago

Siūlome unikalią galimybę susipažinti su naujausia ir moderniausia susirinkimų kambarių įranga bei pasiūlymais, kaip ją naudoti kasdieninėje veikloje, kaip visa tai integruoti į baldų sprendimus! Pristatome "Show room" - tai inovatyvi patirtis Jūsų verslui 😉
Sužinokite daugiau: http://www.lantel.lt/lantel-ergolain-showroom/

Lantel

3 days 23 hours ago

Informaciniai ekranai (digital signage) yra naudojami tiek vidinėje, tiek išorinėje komunikacijoje. Informaciniai ekranai keičia popierinius plakatus, stendus ar kitas priemones, kuriose buvo reklamuojami produktai ar pateikiama informacija įmonėms darbuotojams ☝️
Sužinokite apie šią technologiją daugiau: http://www.lantel.lt/profesionalus-ekranai/

Lantel

1 week 4 hours ago

Kiek kompiuterių reikia 30 darbuotojų? Išties - vieno 😉
Kompiuterinių darbo vietų virtualizacija - kas tai? Vcloudpoint zero klientas yra terminalas, kuris per tinklą geba prisijungti prie centrinio kompiuterio (serverio) ir naudotis jo resursais. Priklausomai nuo serverio galingumo, prisijungti gali iki 99 terminalų!
Kaip tai veikia? Darbo vietoje prie terminalo yra prijungiama klaviatūra, pelė ir monitorius - vartotojui atrodo, kad jis dirba prie standartinio kompiuterio, nors naudojasi centrinio serverio resursais, ten saugo duomenis. Sužinokite daugiau: http://www.lantel.lt/svietimui/virtualizacija/

Lantel

1 week 3 days ago

Lietuvos jūrų muziejus kartu su Lantel organizavo konferenciją "Atrask mane iš naujo! Tavo muziejus". Jos metu, buvo pristatyta žinomų pasaulyje gamintojų audiovizualinė įranga, interaktyvūs sprendimai edukacinėms erdvėms bei specializuoti, inovatyvūs sprendimai muziejams.

Lantel

1 week 3 days ago

Vakar - spalio 4 dieną, Lietuvos jūrų muziejus kartu su Lantel organizavo konferenciją "Atrask mane iš naujo! Tavo muziejus". Jos metu, buvo pristatyta žinomų pasaulyje gamintojų audiovizualinė įranga, interaktyvūs sprendimai edukacinėms erdvėms bei specializuoti, inovatyvūs sprendimai muziejams.
Visi techniniai sprendimai, panaudoti konferencijoje - "Lantel" 😉 Dėkojame dalyvavusiems ir dalinamės akimirkomis!
Atraskime geriausius sprendimus muziejams kartu! www.lantel.lt

Lantel

1 week 4 days ago

Sėkmingo bendradarbiavimo dėka LANTEL ir ERGOLAIN ruošiasi sukurti įspūdingą erdvę, kurioje rasite koncentruotus technologinius bei ergonominių biuro baldų sprendimus!
Jau labai greitai galėsite apžiūrėti "ShowRoom", Vilniuje - kviečiame susisiekti: http://www.lantel.lt/apie-mus/lantel-kontaktai/

Lantel

1 week 6 days ago

Lantel - kokybė, bendradarbiavimas, sąžiningumas, atsakomybė.
www.lantel.lt

Lantel

2 weeks 6 hours ago

Vaizdo sienos - modernus ir vizualiai patrauklus sprendimas ir priklausomai nuo tikslo gali būti panaudotos labai įvairiai. Vaizdo sieną sudaro vaizdo ekranai, kurių skaičius gali būti neribotas. Per vaizdo sieną gali būti rodomas vienas didelis vaizdas arba daug atskirų vaizdų.
👌Jeigu Jums neužtenka standartinio dydžio ekranų ir norite patraukti aplinkinių dėmesį ar norite vienu metu pateikti didelį kiekį informacijos – šis sprendimas Jums.
Daugiau informacijos: http://www.lantel.lt/vaizdo-sienos/