Naujienos

Lantel

4 days 19 hours ago

Šiandien su LANTEL'inėm startuoja ir vasara! Susitiksim Nidoje!

Lantel

6 days 16 hours ago

Lantel updated their profile picture.

Lantel

6 days 16 hours ago

Lantel

6 days 20 hours ago

Ieškomas specialistas montuoti optines movas Vokietijoje

Reikalavimai
Patirtis virinant optinius kabelius (privalumas)
Patirtis diegiant silpnas sroves
Kruopštumas
Atsakingumas
Savarankiškumas
Galimybė ilgesniam laikui išvykti į komandiruotę Vokietijoje
Profesinis išsilavinimas
Noras mokytis ir tobulėti
Anglų kalba (sugebėti susikalbėti)
Vokiečių kalba (privalumas)

Mes siūlome
Nuo rezultatų priklausantį atlygį (dalinamės gautu pelnu)
Minimalus uždarbis 1.500 EUR į rankas ir gali pasiekti iki 3.000 EUR.
Apgyvendinimą
Galimybę dirbti tarp dviejų šalių (Vokietijos ir Lietuvos)
Socialines garantijas
Laiku mokamą atlyginimą

Jeigu susidomėjote pasiūlymu siųskite savo gyvenimo aprašymą ir/arba motyvacinį laišką cv@lantel.lt arba skambinkite tel. numeriu +370 46 380319

Lantel

1 month 1 week ago

Vakar vienam iš savo klientų įrengėme konferencijų kambarį. Instaliavome itin didelį, 86 colių(216 cm) įstrižainės, interaktyvų ekraną. Šis I3-Technologies ekranas turi baltos lentos funkciją, todėl juo galite naudotis ir be kompiuterio ir fiksuoti svarbiausius savo susirinkimo ar susitikimo momentus bei pasidalinti su kolegomis ar partneriais, klientais. Daugiau informacijos apie I3-Technologies interaktyvius ekranus rasite http://i3-learning.com/products/hardware/i3touch/excellence.
Gal ir Jūsų organizacijai reikia inovatyvaus ir solidaus konferencijų kambario?

Lantel

1 month 1 week ago

Lai tai būna teaser'is 😉 Smagios savaitės, gerbiamieji!

Lantel

1 month 2 weeks ago

Šią savaitę turėjome svečių iš Belgijos ir Danijos. Lankėmės Vilniaus mokyklose ir dalijomės patirtimi, kaip išmanūs kubai naudojami šiose šalyse. Ne tik dalijomės patirtimi, bet ir praktiškai bandėme šią technologiją. Džiaugiamės, kad ir mokytojai bei mokyklų vadovai mato didžiulę edukacinę vertę ir platų pritaikymą. Labai pasisekė, kad pristatymuose dalyvavo ir vaikai, kurių įsitraukimas ir noras mokytis ir dalyvauti užsiėmimuose nekelia net menkiausios abejonės, kad tai yra vienas geriausių išradimų pasaulyje kada nors sukurtų švietimui. Labai dėkojame Anneke Verbeeck ir Michael Lundtang I3-Technologies už vizitą ir laukiame ateityje!

This week we had guests from Belgium and Denmark. We visited some schools in Vilnius district and shared experience of how smart cubes are used in these countries. We are happy that teachers, schools managers sees a huge education value and very wide practice. We are lucky that we had kids in our meetings too. Their engagement and desire to learn was inspiring and makes no doubt that smart cubes are one of the best invention ever int the world for education. Thank you very much for the visit Anneke Verbeeck and Michael Lundtang I3-Technologies

Lantel

1 month 4 weeks ago

Praėjusią savaitę kartu su 25 mokytojais iš skirtingų Lietuvos mokyklų lankėmės Estijos mokykloje Tartu Erakool. Ši mokykla išsiskiria tuo, kad yra vienintelė mokykla pabaltyje kurios visi vaikai turi iPad planšetinius kompiuterius.

Kiekvienoje šios mokyklos klasėsė be to, kad kiekvienas vaikas naudojasi iPad planšetiniais kompiuteriais yra ir Apple TV, kad vaikai ar mokytojai nesunkiai galėtų pasidalinti savo darbais su visa klase. Taip pat, yra daug dėmesio skiriama mokymams, kad šie planšetiniai kompiuteriai būtų naudojami efektyviai.

Įkvepianti kelionė. Dėkojame Stasele Riskiene, iKlasė, Sigitas Liaucius

Jeigu galvojate apie iPad klasės įsigijimą susiekite su mumis Jums patogiais būdais ir mes pakonsultuosime, parinksime tinkamus planšetinius kompiuterius, tinkamą Wi-Fi sprendimą, saugojimo spintelę, profesionalius mokymus ir kitus reikalingus atributus.