Išgerkime kavos!

Mūsų vizija yra tapti pirmu pasirinkimu savo klientams, todėl labai atsakingai žiūrime į ilgalaikę partnerystę ir pasitikėjimą. Susiekite su mūsų komandos nariais ir rasime geriausią sprendimą Jums!

Rašykite el. paštu pardavimai@lantel.lt arba susiekite su mūsų komanda:

Mūsų komanda

Laurynas Vaicekauskas

Pardavimų vadybininkas
Sprendimai švietimui, konferenciniai ir vaizdo sprendimai. Kuruojami regionai: Vilniaus ir Utenos
+370 615 49 239
laurynas.vaicekauskas@lantel.lt

Tomas Vienažindis

Pardavimų vadybininkas
Sprendimai švietimui, konferenciniai ir vaizdo sprendimai. Kuruojami regionai: Šiaulių, Panevėžio ir Telšių
+370 652 245 45
tomas.vienazindis@lantel.lt

Gytis Jablonskis

Pardavimų vadybininkas
Sprendimai švietimui, konferenciniai ir vaizdo sprendimai. Kuruojami regionai: Klaipėdos, Tauragės, Plungės
+370 607 566 39
gytis.jablonskis@lantel.lt

Lukas Klimantavičius

Pardavimų vadybininkas
Sprendimai švietimui, konferenciniai ir vaizdo sprendimai. Kuruojami regionai: Kauno, Marijampolės ir Alytaus
+370 640 66 900
lukas.klimantavicius@lantel.lt

Alfredas Mitkus

Technikos direktorius
alfredas.mitkus@lantel.lt +37061880371

Virginijus Mitkus

Projektų vadovas
Šviesolaidiniai ir silpnų srovių sprendimai. Kuruojamas regionas: vakarų Lietuva
virginijus.mitkus@lantel.lt +37068676745

Henrikas Bumblys

Projektų vadovas
Šviesolaidiniai ir silpnų srovių sprendimai. Kuruojamas regionas: vakarų Lietuva
henrikas.bumblys@lantel.lt +37064021680

Audrius Sinkevičius

Projektų vadovas
Šviesolaidiniai ir silpnų srovių sprendimai. Kuruojamas regionas: vakarų Lietuva
audrius.sinkevicius@lantel.lt +37063315611

Mindaugas Pozingis

Komercijos direktorius
mindaugas.pozingis@lantel.lt +37069635635

Modestas Tamutis

Direktorius
modestas.tamutis@lantel.lt +37065544943

Mūsų biurai

Vilnius

Adresas: Dariaus ir Girėno 40, Vilnius

Šiauliai

Adresas: Vytauto g. 60 Šiauliai

Klaipėda

Adresas: Palangos pl. 6, Sudmantai, LT-96326

Rekvizitai

UAB „Lantelis“
Įmonės kodas: 302295417
Palangos pl. 6, Sudmantai, LT-96326, Klaipėdos raj.
Fax. +370 46 205 106
El.p. administracija@lantel.lt
PVM mokėtojo kodas: LT100004488216
A/S: LT057044060007955075
AB SEB bankas, kodas 70440